Новости

Ассоциация сомелье Украины признала Brut Inkerman лучшим брютом Украины!
19.12.2017
Brut Inkerman опередил абсолютно все украинские аналогичные образцы и значительное количество настоящего итальянского Prosecco на традиционной дегустации, проведенной Ассоциацией сомелье Украины в декабре 2017 года.

Brut Inkerman випередив абсолютно всі українські аналогічні зразки та значну кількість справжнього італійського Prosecco на традиційній дегустації, що проводилася Асоціацією сомельє України в грудні 2017 року.

Всього було представлено 44 зразка ігристого вина в категорії «Брют» і проведено 3 дегустації: дві для професіоналів ринку і одна для любителів. Дегустації проходили всліпу. Brut Inkerman отримав найбільшу кількість балів - 81.07.

Brut Inkerman має легкий квітковий аромат з відтінками зеленого яблука і білого персика. Виготовлений із винограду Шардоне, з освіжаючим смаком і приємною м’якою кислотністю, Brut Inkerman слугує зразком ідеального співвідношення ціна/ якість на ринку ігристих вин України. Пошаємося досягненнями наших виноробів і дякуємо нашим споживачам за любов і довіру до продукту!