Історія Компанії

Історія вин Inkerman почалася в 1961 році, коли був заснований «Інкерманський завод марочних вин». Підприємство створювалося на базі підземних штолень із відносно постійною температурою і вологістю, що стало передумовою для створення заводу марочних вин.

Вина Inkerman завжди відрізнялися високою якістю і виготовлялися відповідно до традицій класичного виноробства. У 2003 році була зареєстрована ТМ INKERMAN. У 2011 році утворився міжнародний виноробний холдинг Inkerman International зі штаб-квартирою в Стокгольмі. У 2014 році був створений Торговий дім «Інкерман» як дочірня компанія «Inkerman International AB» з центральним офісом в Києві.

У листопаді 2018 рока Торговий дім «Інкерман» змінив назву на ТОВ «ІНКЕРМАН УКРАЇНА».

ТОВ «ІНКЕРМАН УКРАЇНА» здійснює виробництво тихих та ігристих вин під брендом Inkerman для реалізації на території України. Тихі вина виробляються в смт Великодолинське (Одеської обл.), а ігристі - у м.Одеса. Для виробництва вина використовуються кращий виноград із Одеської та Херсонської областей. Компанія повністю контролює процеси збору врожаю, транспортування, переробки та розливу вина в пляшки.

Цього року бренду Inkerman виповнюється 60 років. Ми завжди пам'ятаємо, звідки ми родом і де наше історичне коріння. Понад півстоліття саме люди Inkerman писали історію створення легендарних вин, з покоління в покоління передавали знання і традиції класичного виноробства. Змінювалися обставини, але наша філософія залишалася незмінною.

Наш слоган і до сих пір - «Легенду творять люди». З глибокою повагою до тих, хто творив легенду, до 60-річчя бренду, Inkerman представляє нову ювілейну колекцію вин «ISTORIA 1961».

Багато брендів мають свою історію, але вписати себе в історію можуть не всі. Ми продовжуємо писати історію Inkerman і прагнемо, аби наші вина ставали джерелом натхнення, точкою відліку нової глави для кожного, квінтесенцією унікального досвіду, секрети успіху якого передавалися б через час та простір.