Новини

Inkerman представив оновлену Класичну колекцію тихих вин
13.03.2018
На початку 2018 року Inkerman представив споживачам Класичну колекцію тихих вин у новому дизайні, при цьому вподобаний багатьом смак і традиційно висока якість залишаються незмінними.

На початку 2018 року Inkerman представив споживачам Класичну колекцію тихих вин у новому дизайні, при цьому вподобаний багатьом смак і традиційно висока якість залишаються незмінними.

Класична колекція – ключова лінійка вин у портфелі ТМ Inkerman. Смак і аромат цих вин формували обличчя бренда із 1961 року, колекція представляє класику вітчизняного винного мистецтва.

Класична колекція  Inkerman включає в себе 15 найменувань. Її відмітними характеристиками являються стабільна якість, традиційні підходи у виноробстві, найвища експертиза і широкий вибір смаків – представлені сухі, напівсухі і напівсолодкі вина.

Попередня концепція дизайну етикеток була розроблена у 2003 році, тому логічно, що назріла потреба у реновації. При зміні дизайну вин Класичної колекції компанія прагнула зберегти наступництво стилю, так як перш за все ці вина -  впізнаний бренд і данина багаторічним успішним виноробним традиціям.

В новому дизайні збільшена роль графічної складової в композиції, що зробило її більш сучасною і візуально привабливішою.  В цілому такий підхід більш дружелюбний по відношенню до споживача, який робить вибір у полки магазина.  

Презентацію оновленого дизайну Класичної колекції вин компанія провела у стінах Національного художнього музею України. Inkerman  живе і розвивається так само як і розвиваються жанри мистецтва, відповідаючи трендам, моді, настоям суспільства. Класика як у вині, так  і в мистецтві, завжди залишається незмінним елементом історії внутрішньої суті бренда.

Довідкова інформація

Торговий дім  «Інкерман» створений у 2014 році як дочірня компанія «Inkerman International AB».

Тихі вина ТД «Інкерман»  розливаються на лініях заводу,  розташованого в Україні, – на потужностях Дома марочних коньяків «Таврія» в Новій Каховці.

«Inkerman International AB» – міжнародний виноробний холдиннг (Швеція). Акціонерами  Inkerman International AB»  є  HTT BWH Holding Ltd – 40% (Фінляндія), EKSEN INVESTMENTS LIMITED – 40% (Кіпр), PAN CHANG GROUP INC. LIMITED – 20% (Китай).