Новини

Inkerman став переможцем у щорічному конкурсі «Бренд року» в номінації «Бездоганна якість»
18.04.2018
Бренд Inkerman став переможцем у щорічному конкурсі «Бренд року» в категорії «Вино», в номінації «Бездоганна якість»

Це вже вісімнадцята Церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу «Бренд Року», яка визначила кращі бізнес-компанії України в 10 категоріях і галузях економіки. За всю історію конкурсу статуетку отримало понад 300 переможців, багато з яких, безумовно, лідери у своїй галузі.

Історія вин Inkerman  почалася у 1961 році, коли був заснований «Інкерманський завод марочних вин». Вина Інкерман відразу відрізнялися високою якістю, вироблялися відповідно до традицій класичного виноробства. У 2014 році було створено «Торговий дім «Інкерман» як дочірню компанію «Inkerman International AB».

Сьогодні «Торговий дім «Інкерман» здійснює виробництво тихих та ігристих вин під брендом Inkerman для реалізації на території України. Тихі вина виробляються у м. Нова Каховка, а ігристі – в м. Одеса. Для виробництва вина використовуються лише найкращі виноматеріали українського і імпортного походження. Компанія повністю контролює процеси збору врожаю, транспортування, переробки, бродіння і розливу вина  в пляшки.

“Inkerman International AB” – міжнародний виноробний холдинг (Швеція). Акціонерами “Inkerman International AB” є HTT BWH Holding Ltd – 40% (Фінляндія), EKSEN INVESTMENTS LIMITED – 40% (Кіпр), PAN CHANG GROUP INC. LIMITED – 20 % (Китай).