Новини

ТМ INKERMAN презентувала оновлену лінійку ігристих вин
23.05.2018
До початку нового літнього сезону компанія INKERMAN оновила дизайн ігристих вин.

INKERMAN  зберегла вірність класичній технології, що дозволило залишити незмінним такий уподобаний українцями смак. Зміни доторкнулися безпосередньо дизайну. Зокрема, компанія відійшла від прихильності до укороченої капсули, яка є характерною для південноєвропейських винних будинків, віддавши перевагу класичній французькій формі.

Нагадаємо, що лінійка ігристих вин бренду представлена чотирма позиціями: брют (Brut Inkerman), біле напівсолодке (Semi-sweet White Inkerman),  біле мускатне напівсолодке (Semi-sweet Muscat Inkerman) та рожеве напівсолодке  (Semi-sweet Rose Inkerman). Всі вина відрізняються яскраво вираженою індивідуальністю, гармонійним смаком і тонким ароматом, відповідають найвишуканішим вимогам і можуть стати прикрасою будь-якої події – чи то дружня зустріч, чи романтична вечеря.

«Ігристі вина ТМ INKERMAN  давно завоювали свою аудиторію,- відмітив бренд-амбасадор компанії  Євген Сеган. перемоги в численних конкурсах – як в Україні, так і за кордоном – переконали нас в правильності обраного шляху.  В той же час  мінливі тренди споживчого сприйняття ми відобразили в оновленні дизайну ».

Якість і смак  вин  Inkerman  можуть підтвердити не тільки українські споживачі і експерти, але і спеціалісти міжнародного рівня. На наймасштабнішій винній італійській виставці  Vinitaly 2018 авторитетні експерти оцінили високу якість  Brut Inkermаn, який був представлений в категорії «Ігристі вина».

 Penny Champion,  власник винного магазину &бару Champion Wines (Великобританія): “Вино зі складною фруктовою ароматичною гамою: яблуко, груша, тропічні фрукти. Текстурне, округле вино з нотками сіна і вершковим тривалим післясмаком”.

 Janine Pert, директор компанії Discover Wine (Незалежні винні дистрибутори) (Великобританія): “Приємний аромат яблучної кислинки; збалансоване вино: якісний фруктовий смак з хорошою кислотністю”.

 Оцінити переваги ігристих вин INKERMAN  могли гості тематичної презентації, яка пройшла 19 травня в рамках масштабного галузевого заходу Kyiv Food and Wine Festival – 2018. Після дегустації відбувся мастер-клас по живопису вином від  Юлії Ковальчук –  відомої української художниці, дизайнера і викладача образотворчих мистецтв. Апетитним фінальним акордом стала лекція  Андрія Пигулевського, першого виробника вітчизняних устриць. Учасники презентації не тільки дізналися специфіку вживання екзотичного для нашої країни продуту, але і змогли насолодитися делікатесом, оцінивши його класичне поєднання із брютом  INKERMAN.

21–23 травня проходить виставка в Лондоні  – London Wine Fair, де Brtut Inkerman також отримує відмінні відгуки, щодня підтверджуючи високу якість українського вина.

 

Довідкова інформація

Торговий дім «Інкерман» створений у 2014 році як дочірня компанія  «Inkerman International AB» (Швеція).

Тихі вина ТД «Інкерман» розливаються на лініях заводу, розташованого в Україні, на потужностях Дому марочних коньяків «Таврія» в Новій Каховці. Ігристі вина розливаються в Одесі.  

«Inkerman International AB» – міжнародний виноробний холдинг (Швеція). Акціонерами «Inkerman International AB» є HTT BWH Holding Ltd – 40% (Фінляндія), EKSEN INVESTMENTS LIMITED – 40% (Кіпр), PAN CHANG GROUP INC. LIMITED – 20% (Китай).