Новини

ДИРЕКТОР ТОРГОВОГО ДОМУ INKERMAN ВІДПОВІДАЄ НА ПИТАННЯ ПРО ВИНО, КОМПАНІЮ І БІЗНЕС В ДІЛОВОМУ ПОРТАЛІ LIGA.NET
13.06.2018
Анна Горкун, директор Торгового дому Inkerman, нещодавно ввійшла до рейтингу «500 найвпливовіших жінок України» за версією журналу «Woman» in Ukraine. Вона впевнено керує великим, традиційно «чоловічим» бізнесом, і сьогодні відповідає на 10 питань про вино, компанію і бізнес в цілому.

Анна Горкун, директор Торгового дому  Inkerman,  нещодавно ввійшла до рейтингу «500 найвпливовіших жінок України» за версією журналу «Woman» in Ukraine.  Вона впевнено керує великим, традиційно «чоловічим» бізнесом, і сьогодні відповідає на 10 питань про вино, компанію і бізнес в цілому.

1) Вино – особисто Ваші 3 асоціації?

Задоволення, відмінна якість життя, гордість.  Останнє поясню – я пишаюся діяльністю компанії Inkerman, її продукцією,  і це почуття я переношу в цілому на вино як продукт.

2) Кажучи про  Inkerman –  зараз це українська компанія?

На всі 100%.  Ми працюємо на  українській сировині, на території України, компанія дотримується всіх вимог українського законодавства. Тихі вина розливаються на потужностях Дому марочних коньяків «Таврія» в Новій Каховці, а ігристі - в Одесі.

3)  Що сьогодні пропонує портфель  Inkerman?

Наше виробництво розділено на два великих блоки – група ігристих вин, які розливаються в Одесі, і група тихих вин, які виробляються в Новій Каховці. В ігристих винах ми спробували врахувати всі можливі уподобання, починаючи з класичного Brut  до улюбленого українцями напівсолодкого ігристого,  ароматного Мускату (Muscat) чи легкого Rose.

По тихим винам у нас є Колекція молодих вин, Класична колекція, яка є серцем Inkerman, Коллекція Wine Masters’ Selection, вина якої за своєю органолептикою близькі до європейських, і четверта, преміальна колекція, предмет нашої особливої гордості — Inkerman Reserve,  яка вийшла на ринок в кінці 2017 року.

4) Чим поділитесь із останніх новин?

Нещодавно ми закінчили редизайн нашої Класичної колекції і колекції ігристих вин. В новому дизайні Класичної колекції збільшена роль графічної складової в композиції, що зробило її сучаснішою і візуально привабливішою. Для покращення читання, назву вина зроблено більш видимою, шрифти допоміжної інформації зменшено. В цілому, такий підхід більш дружелюбний по відношенню до споживача, який робить вибір  біля полиці. Що стосується ігристих вин, компанія відійшла від прихильності укороченої капсули, характерної для південно-європейських винних будинків, віддавши перевагу класичній французькій формі.   

Крім того, нещодавно ми успішно взяли участь у двох міжнародних винних виставках: Vinitaly і  London Wine Faire, представили свою продукцію на конкурсі Mondial de Bruxelles. На виставках  проводилися дегустації вин колекції  Inkerman Reserve, а також Brut, і наші вина отримали заслужене визнання знавців. На Vinitaly, наприклад,  в деяких дегустаційних листах виставлені бали доходили до максимального рівня: 90 зі  100  можливих (Saperavi Inkerman Reserve ) –  таких результатів на подібних тестингах  досягають вина класу аппелласьйонів Бордо.  

5) В пресі постійно мусується питання   горезвісних  «порошкових вин». Існують вони все-таки чи ні?

Давайте розглянемо, звідки взагалі взялося це поняття? Існує декілька версій. Можливо, все почалося  в постперебудовний час, коли різко впала якість продуктів і на ринку з’явилися розчинні напої зі всілякими ароматами і смаками.   Споживач тоді увірував, що хімія здатна підробляти будь-які смаки. Кажучи, якщо існує сухе молоко, чому б не бути порошковому вину?  

Так ось, зі всією відповідальністю стверджую: порошкового вина не існує.  Висушувати виноград до стану порошку набагато дорожче, ні везти вино в герметичній цистерні. Окрім того, я допускаю, що про порошкове вино почали говорити ще з однієї причини. Якщо подивитися на контретикетку винної пляшки, на ній зазначено «виноматеріал» такий-то.  Так ось, «виноматеріал» - це натуральне вино, яке ще не розлито у споживчу тару.  Наприклад, «сухий столовий виноматеріал» означає,  що це виноматеріал для  виробництва тихого вина, в якому всі показники спирту і цукру досягнуті виключно за рахунок винограду, який використовували для його виробництва. В такий виноматеріал не добавляли ні спирт, ні цукор, ні ароматизатори. Все натурпродукт. Виноробам було б легше, якби  в законі називали все «вином», як у Європі, не доводилося б зіштовхуватися з безпідставною недовірою до продукту.   

6)  Де ви зараз берете сировину для виробництва своїх вин в Україні?

Почну з того, що у 2014 році врожай в Криму був дуже хорошим.  Це дозволило  Inkerman  сформувати достатній запас виноматеріалу і перевезти його з українського Криму на материкову частину України, починаючи з травня 2014 року і по грудень 2014 року, коли геополітична ситуація була дуже складною, але перевозити сировину ще була можливість.  В 2014-2015 роках експерти Inkerman шукали підприємства на материковій частині України для заміни кримських виноматеріалів. Нам вдалося знайти виробників, які відповідають найвищим стандартам якості, встановленими холдингом  “Inkerman International AB”, нашою материнською компанією.

Для нас важливо було знайти такі господарства, які б надали можливість експертам Інкерман контролювати весь процес виробництва сировини, яку ми у них купуємо. І зараз ми співпрацюємо лише з такими. Починаючи з 2015 року компанія працює в основному із сировиною із Херсонської і Одеської області, кращою на материковій частині України.  При такому підході, якість вин Інкерман не змінилася, і наші покупці отримують звичний смак вин ТM INKERMAN,  виготовлених за класичною технологією.

7)    В чому особливість вина TM INKERMAN,  якщо немає власних виноградників?

Можна провести аналогію з двома художниками: дайте кожному із них полотно, фарби та пензлі. Один вкладе душу і намалює шедевр, маючи талант, а інший просто зіпсує полотно. Органолептичні властивості  вин ТМ INKERMAN унікальні. Ми дуже дбайливо ставимося до наших споживачів та їх переваг.  Я вже згадувала, що весь виноматеріал, який купує компанія, відповідає найвищим стандартам якості. За цим слідкує ціла група експертів, яка згідно погодженого графіку відвідує виноградні господарства і контролює процес виробництва сировини для нашого виробництва від А до Я.  Наші спеціалісти керують процесом виробництва і під контролем якості вина на кожному етапі – від виноградної лози до розливу в пляшки.

8)  Успіх –  що він означає для Вас? Чи існує якась умова, без якої успіх неможливий?

Кажучи про особистість, успішна та людина, яка знаходить оптимальний баланс матеріальних і нематеріальних благ. Основна умова – отримувати задоволення від своєї роботи, вкладаючи в неї силу і енергію, отримуючи віддачу у вигляді досягнутих цілей. З точки зору компанії, успішною може вважатися та компанія, яка заробляє гроші,  чий результат незаперечний, кажучи мовою точних цифр. Але існує і ще одна компонента успіху – це соціальна діяльність компанії, її відповідальність перед майбутніми поколіннями, вклад в цивілізований розвиток ринку, позитивний приклад для тих, хто йде слідом.

9)   А  які соціальні проекти підтримує  Inkerman?

Ми допомагаємо дитячим будинкам, а також почали  освітню програму  з Національним інститутом харчових технологій – наші спеціалісти безкоштовно читають студентам лекції, показуючи практичну частину виноробства. Для молоді це дуже важливий досвід, адже саме практики їм і не вистачає. Ми хочемо, щоб виноробство і культура вживання вина  в Україні розвивалася развивались,  щоб ця спеціальність вважалася престижною, а для цього необхідні професійні кадри, закохані у свою справу.

10)  Жінка СЕО –  в  чому головна легкість і головна складність?

Жінка від природи мультизадачна – ми і співробітниці, і мами, і жінки, і дочки, ми покликані всіх зігріти, приділивши максимум уваги. Нам легше керувати різними процесами паралельно, щоб все тримати у фокусі і нічого не упустити із виду.  А складність в тому, що стаючи керівником, окрім безпосередньої якості роботи, яку очікують, у жінки, фігурально висловлюючись, з'являється ще більше дітей, батьків і всіх, кому вона повинна, знову ж таки, приділити увагу, з ким вона повинна взаємодіяти з огляду на інтереси різних груп. І в зв'язку з цим стає проблема часу - мало 24-х годин, було б більше, ось тоді все було б простіше і легше.

Оригинал за посиланням:http://biz.liga.net/all/all/novosti/10-voprosov-top-menedjeru-inkerman