Новини

Підтримка фестивалю "О-Фест" в рамках концепції "Мистецтво у вині"
14.06.2018
В рамках концепції «Мистецтво у вині» 9-10 червня Inkerman підтримав «О-Фест» — єдиний в Україні фестиваль оперети, мюзиклу, опери, який шостий рік поспіль збирає друзів з усього світу.

В рамках концепції «Мистецтво у вині» 9-10 червня Inkerman підтримав «О-Фест» — єдиний в Україні фестиваль оперети, мюзиклу, опери, який шостий рік поспіль збирає друзів з усього світу.

Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест» ініційований Київським національним академічним театром оперети у 2013 році. Ідея проведення великомасштабної культурно-мистецької події належить художньому керівнику Київського театру оперети, голові НСТДУ, народному артисту України Богдану Струтинському.

Почесними гостями фестивалю вже традиційно стали Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі політики, представники влади, діячі культури та мистецтва. Український глядач мав змогу побачити і почути світових зірок – були представники 13 країн-виконавців оперети, опери, мюзиклу наживо. Фестиваль сприяє широкій популяризації жанру оперети у світі.