Новини

Торговий дім «Інкерман» визнан "Лідером року 2017"
16.08.2018
Пишаємося нагородою! Торговий дім «Інкерман» увійшов до числа кращих підприємств України за авторитетною оцінкою Національного бізнес-рейтингу та визнан «Лідером року 2017 року» за основним видом діяльності «Оптова торгівля напоями».

Торговий дім «Інкерман» увійшов до числа кращих підприємств України за авторитетною оцінкою Національного бізнес-рейтингу та визнан «Лідером року 2017 року» за основним видом діяльності «Оптова торгівля напоями».

У 2017 році Національний бізнес-рейтинг здійснив комплексне ранжування 315 794 українських підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності:

  • Власний капітал
  • Чистий дохід
  • Чистий прибуток
  • Активи

 

В результаті були сформовані галузеві ТОП-рейтинги найкращих підприємств за основними видами діяльності, і Торговий дім «Інкерман» увійшов до їх числа. Рейтинговий аналіз показників діяльності, результативності, рентабельності, платоспроможності та інших, основаних на даних форм фінансової звітності та розрахунках, виявив стабільність, високу ділову активність та конкурентоспроможність Торгового дома «Інкерман».

Національний бізнес-рейтинг проводить рейтингування підприємств України вже більше 14 років і за цей час завоював довіру та повагу ділової спільноти за прозорість та незалежність оцінювання. Рейтинг демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи.