Новини

ТМ Inkerman стала партнером передаукціонної виставки та аукціону аукціонного дому "Золотое сечение"
01.10.2018
У вересні у рамках проекту “Art in Wine» ТМ Inkerman підтримала передаукціонну виставку та аукціон тиражного мистецтва EDITIONS аукціонного дому "Золотое Сечение". Це була видатна подія в арт-просторі України, тому що роботи, представлені на виставці та аукціоні, відбиралися по всьому світу.

У вересні у рамках проекту “Art in Wine» ТМ Inkerman підтримала предаукціонную виставку та аукціон тиражного мистецтва EDITIONS аукціонного дому "Золотое Сечение". Це була видатна подія в арт-просторі України, тому що роботи, представлені на виставці та аукціоні, відбиралися по всьому світу.

 Виставка тривала тиждень, з 22 по 26 вересня.Відвідувачі мали змогу побачити унікальне зібрання колекційних робіт, які раніше експонувалися в галереях Амстердаму, Нью-Йорка, Майамі, Берліна, Антверпена, Лондона.У колекцію увійшли роботи Альбрехта Дюрера, Альберто Джакометті, Пабло Пікассо, Віктора Вазарелі, Роя Ліхтенштейна, Михайла Шемякіна, Марка Шагала, Сальвадора Далі, Жоана Міро, Енді Воргола та багатьох інших авторів.