Новини

INKERMAN взяв участь у професійній винної B2B виставці Warsaw Wine Experience
01.10.2019
Це перша міжнародна винна виставка, на яку були запрошені виробники вина з усього світу, а до цього протягом семи років організатори проводили винні B2B заходи Ferment Show виключно для внутрішнього польського ринку.

Захід вийшов камерне, относительно невелика за чисельністю, але чітко підібрана виключно B2B аудиторія дозволила проводить зустрічі і дегустації максимально ефективно з моментальним результатом. В рамках виставки учасники могли Ознайомитися асортиментом вин і навіть продегустувати продукцію Inkerman. Інтерес до українських вин був дуже високим. І це неспроста, адже останніми роками алкогольний ринок Польщі зростає на 10% щорічно, що дозволяє новим гравцям займати своє місце на зростаючий ринок. За останній рік в Польщі попит на рожеві, ігристі і вина преміум виріс на 40%.

Drinks + разом з українського виробника відібрали кращі зразки для польського ринку і НЕ помилився - реакція світового винного спільноти на них була виключно позитивною. Вина Inkerman, які взяли участь в польському тейстінге:

«Шардоне», виноград сорту Шардоне, сухе біле вино

«Мерло», виноград Мерло, сухе червоне вино

«Древній Херсонес», виноград Сапераві, напівсолодке червоне вино

«Prima Maria Рислінг», виноград Рислінг, напівсухе біле вино

«Prima Maria Мускат», виноград Мускат, напівсолодке біле вино

«Ігристе Брют», виноград сортів Шардоне, Рислінг і Ркацителі, брют біле

«Ігристе напівсолодке Мускат», виноград Мускат, напівсолодке біле

Warsaw Wine Experience 2019 цифрах:

 108 учасників

 14 країн

10 навчальних семінарів

6000 келихів

4000 пляшок

40 кілограмів льоду