Новини

Вина Inkerman отримали медалі конкурсу Винний Гід України 2020
10.11.2020
8 листопада 2020 року, в день виноградаря і винороба, Винний Гід України оголосив 208 позицій кращих Українських вин, переможців дегустацій, які увійдуть до книги 2020 року. Вина Inkerman зайняли особливе місце у виданні та здобули одразу три нагороди за результатами сліпих дегустацій однойменного конкурсу!

 Команда Винного Гіда у партнерстві з Асоціацією сомельє України, Торгово-промисловою Палатою України, Укрвинпромом, Укрсадвинпром та ВАВПСВ вже другий рік поспіль збирає кращі зразки українського виноробства, аби в рамках дегустаційного конкурсу обрати кращі з них. Цього року журі із числа найвпливовіших експертів країни продегустували та оцінили понад 300 зразків вин.

 

За результатом підрахунків вина Inkerman підтвердили свій високий статус та заслужено здобули у конкурентній боротьбі бронзові медалі конкурсу.

Тож,до списку переможців конкурсу, а відтак і видання  «Винний Гід України 2020 увійшли такі вина Inkerman:

З колекції Ckassic - біле сухе вино Шардоне Качинське та сухе червоне вино Бастардо Старий Крим,  а також сухе червоне Сапераві з колекції Prima Maria.

Ми продовжуємо писати історію Inkerman і прагнемо, аби наші вина ставали джерелом натхнення, унікального досвіду, секрети успіху якого передавалися б через час та простір.

Українському вину бути!