Новини

Три медалі конкурсу Wine &Spirits 2020 – у вин Inkerman.
07.11.2020
Престижний міжнародний дегустаційний конкурс вин та алкоголю з усіх регіонів світу назвав переможців. За результатами сліпих дегустацій, вина Inkerman отримали три бронзові медалі!

Дегустаційний конкурс проходив в рамках виставки Wine&Spirits Ukraine 2020 за підтримки та участі Асоціації сомельє України та Міжнародної Асоціації сомельє відповідно до стандартів Міжнародної організації винограду і вина OIV.

Бронзові медалі отримали вина Inkerman:

Тихі червоні сухі  ординарні вина:

Бастардо Старий Крим – 80,9 балів

Рубін Херсонесу – 80,57 балів,

 а також біле сухе ординарне вино Легенда Інкерману - 80,09 балів

Серед журі конкурсу – найкращі сомельє України та Європи, які нададуть незалежний, нейтральний і експертний вердикт по винам та спиртним напоям.

Всі зразки конкурсу оцінюються за 100-бальною системою OIV та в процесі голосування зберігаються в професійному програмному забезпеченні на платформі Gustos.life – технічному партнері конкурсу. Програма виключає можливості помилок, що виникають при ручній обробці даних, а також будь-які втручання в результати конкурсу, так як використовує технологію блокчейн.

Мета конкурсу – підвищення якості виробництва та культури споживання вин і спиртних напоїв і надання компаніям-виробникам ефективного інструменту просування своєї продукції на ринку України.