Новини

Три відзнаки конкурсу Wine&Spirits Awards 2021 - у вин Inkerman!
10.11.2021
Престижний міжнародний дегустаційний конкурс вин та алкоголю з усіх регіонів світу Wine&Spirits Awards 2021 назвав переможців. За результатами сліпих дегустацій, вина Inkerman отримали три бронзові медалі!

Дегустаційний конкурс проходив в рамках виставки Wine&Spirits Awards 2021 за підтримки та участі Асоціації сомельє України та Міжнародної Асоціації сомельє відповідно до стандартів Міжнародної організації винограду і вина OIV.

Бронзові медалі отримали вина Inkerman:

  • Кримська Рив*єра (напівсолодке червоне 2018)
  • Ігристе  вино напівсолодке рожеве Інкерман  (2020)
  • Брют Інкерман (2020)

Серед журі конкурсу – найкращі сомельє України та Європи, які нададуть незалежний, нейтральний і експертний вердикт по винам та спиртним напоям.

Всі зразки конкурсу оцінюються за 100-бальною системою OIV та в процесі голосування зберігаються в професійному програмному забезпеченні на платформі Gustos.life – технічному партнері конкурсу. Програма виключає можливості помилок, що виникають при ручній обробці даних, а також будь-які втручання в результати конкурсу, так як використовує технологію блокчейн.

Мета конкурсу – підвищення якості виробництва та культури споживання вин і спиртних напоїв і надання компаніям-виробникам ефективного інструменту просування своєї продукції на ринку України. Вина Інкерман – були і залишаються класикою вітчизняного виноробств. Цього року бренду Inkerman виповнюється 60 років. Понад півстоліття саме люди Inkerman писали історію створення легендарних вин, з покоління в покоління передавали знання і традиції класичного виноробства. Змінювалися обставини, але наша філософія залишалася незмінною. Слоган компанії - «Легенду творять люди». З глибокою повагою до тих, хто творив легенду, до 60-річчя бренду, Inkerman представив нову ювілейну колекцію вин «ISTORIA 1961».