Новини

Успіх вин із колекції Reserve Inkerman Reserve Merlot і Inkerman Reserve Riesling
29.11.2017
Вина із колекції Reserve Inkerman Reserve Merlot і Inkerman Reserve Riesling були виско оцінені міжнародним консультантом з питань виробництва і маркетингу вина із Німеччини Людвігом Вангенмаєром (Ludwig Wengenmayer).

Відомий експерт дав позитивну характеристику якості представлених вин Inkerman, а також відмітив преміальний дизайн колекції Reserve. За словами Людвіга Вангмаєра, такі вина являються гідними конкурентами європейських аналогів витриманих в дубі вин, та що у продукції подібного рівня є майбутнє в Європі.

Дегустація Inkerman Reserve Merlot і Inkerman Reserve Riesling відбулася в рамках порівняльної дегустації, яка була частиною програми 3-го Національного виноробного форуму. В рамках дегустації здійснювалася оцінка представлених вин українських виробників щодо їх готовності конкурувати в Європі, а також презентувалися еталонні вина Європи різних цінових сегментів. Будучи досвідченим експертом, на рахунку якого велика кількість успішних кейсів з виведення продукту на ринок, Людвіг Венгенмаєр висвітлив різноманітні аспекти виноробного ринку Європи, від брендингу до смакових характеристик вин. .

Форум проводився Торгово-промисловою палатою України спільно із корпорацією «Укрвинпром» і медіа-групою «Українська правда», за підтримки асоціації «Українське бюро винограду і вина», Всеукраїнської асоціації виробників продукції садоводства і виноградарства. Головним акцентом форуму була інтеграція виробничого ринку України в європейський. .