Новини

Гендиректор ТД "Інкерман" Анна Горкун порталу "Дело":" Ринок вина росте за рахунок дешевого імпорту і "псевдоімпорту"
28.02.2018
Виноградарство це дуже благородний, але в той же час невдячний бізнес.

Виноградарство це дуже благородний, але в той же час невдячний бізнес.

Анна, анексія Криму болюче позначилася на виноробній галузі України і  учасниках ринку.  "Інкерман",  думаю, не став виключенням. Наскільки складним був для компанії 2014 рік?  

Анексія Криму була повною несподіванкою для нас, ми, відповідно, не були до цього готовими. Не існувало чіткого механізму як ми маємо діяти.   Тому ми обрали для себе шлях, який був єдиним правильним – робити все від нас можливе.

Як проходив  "переїзд"  на материкову частину України? 

Все відбувалося по мірі того, як змінювалося законодавство  України.  Як тільки на півострові почали відбуватися «дивні рухи» ми відразу створили юридичну особу ТОВ «Торговий дім «Інкерман», яка зараз веде всю операційну діяльність. Тоді ми прийняли це рішення зі словами «на всякий випадок, нехай буде». В результаті найгірше-таки сталося і кордон між материковою частиною України і півостровом повністю закрився. Згідно з вимогами українського законодавство, товарообіг і, відповідно, грошовий обіг між компаніями групи  Inkerman  в Криму та на материку перестав бути можливим.  Таким чином в Україні почала працювати окрема юридична особа ТОВ «Торговий дім «Інкерман».  

Зрозуміло, що була відповідальність і за інвестиції акціонерів, і за робочий колектив. Тому завод в Криму продовжує працювати і реалізовує свою продукцію на півострові, в Росії та Китаї. Але, повторюсь, він не є ані контрагентом, ані власністю компанії в Україні, його діяльність ніяк не пов’язана з роботою ТД «Інкерман».

Що стосується виробництва вина в Україні, то до анексії у нас вже був багаторічний партнерський проект по виробництву ігристих вин в Одесі  на потужностях підприємства , яке історично спеціалізується саме на ігристому вині.  Ми використали той же принцип, що і для тихих вин ТМ Inkerman,  увійшовши у партнерський проект із Домом марочних коньяків «Таврія», що знаходиться у місті Нова Каховка Херсонської області.

 

 

Чи правильно я розумію, що розлив продукції виключно на потужностях «Таврії» почався у 2015 році? У 2014 році частково продавалася продукція, вироблена у Криму?

Так і є. У 2014 році на материковій частині були ще залишки товару,  виготовленого на кримських заводах і в цьому ж році ми почали партнерський проект із Домом марочних коньяків «Таврія» . Ігристі вина виготовляються в Одесі із самого початку запуску продуктової лінійки.  

Можете уточнити по об'єму виробництва? 

Ми витратили майже два роки, підбираючи  сировину на материковій частині України, яка б володіла смаковими якостями, характерними традиційному кримському «Інкерману». Якщо ми не були впевнені в якості, ми просто відмовлялися від виробництва, скорочуючи його у збиток своєї долі ринку. Наприклад, ми повністю припинили роботу із марочними винами.

У 2017  році об’єм виробництва склав 9,5 млн пляшок і в кінці року компанія випустила преміальну лінійку марочних  і витриманих вин Inkerman Reserve,  в асортимент якої ввійшли  Merlot, Cabernet Sauvignon, Saperavi і Riesling. Нам було дуже непросто втримати позиції лідерів на ринку, але ми справилися. За ці турбулентні 3 роки на ринок вийшли досить агресивні нові гравці із доступними продуктами. Враховуючи спад купівельної спроможності, на жаль,  споживач став схильним купувати товари, аргументуючи свій вибір низькою ціною і яскравою етикеткою, а якість відійшла на другий план. Але з цим нічого не вдіяти, такий ринок.  

Повний текст інтерв’ю генерального директора  ТД "Інкерман" Анни Горкун  читайте тут:

https://delo.ua/business/udalos